WE ENGINEERS THINK OUTSIDE THE PIPE

Prelegent

25.09.2018r.
Odwodnienia dachów płaskich
Odwodnienia dachów płaskich – normy, wymagania i zalecenia
- by Piotr Stryjak


WeEngineers, Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych Oddział w Krakowie oraz firma Sita Bauelemente GmBH mają zaszczyt zaprosić na kolejny bezpłatny meetup p.t. "ODWODNIENIA DACHÓW PŁASKICH".
Adres: Barka, ul. Podgórska 16
Kiedy: 25.09.2018r. g. 18:00-21:15

Na spotkaniu wystąpi Piotr Stryjak, pełnomocnik firmy Sita w Polsce oraz menedżer oficjalnego przedstawicielstwa Sita Bauelemente GmbH z siedzibą w Krakowie. Opowie o rodzajach systemów odwadniania w zależności od rodzaju dachu, o tym jak właściwie dobrać system odwadniania do konkretnej sytuacji budowalnej jak również przedstawi wymagane dokumenty dla systemów odwadniania przy odbiorze budynków. Ponadto opowie o odwadnianiu awaryjnym dachu, powierzchni efektywnej oraz ogrzewaniu wpustów dachowych i koryt dachowych. Podczas prezentacji posiłkował się będzie obowiązującymi normami, przepisami, wymaganiami i zaleceiami w tym zakresie.

Prezentację zilustruje najciekawszymi pięcioma realizacjami w zakresie odwaniania dachu w latach 2017-2018.


!!!Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa na adres mailowy hello@weengineers.pl ‼!


Na poczęstunek podczas wydarzenia zaprasza nasz Partner - Sita Bauelemente GmBH.


Pamiętacie o naszej przedwakacyjnej ankiecie "Co inżynier jadł"? Mamy nadzieję, że nie możecie doczekać się wniosków jakie wyciągneliśmy na jej podstawie. Obiecujemy, że na meetupie podzielimy się z Wami tą wiedzą! Co więcej- mamy dla Was przygotowaną nową niespodziankę!

Wydarzenie jest bezpłatne, utrzymane w luźnej, przyjacielskiej atmosferze. Dlatego też, przed prelekcją serdecznie zapraszamy do baru na piwo, wino, kawę, herbatę i coś słodkiego.


Spotkania WeEngineers mają charakter nieformalny, ale zawsze merytoryczny. Nieustannie inspirujemy się do działania i rozwijamy, chcemy wspólnie budować społeczność sprzyjającą rozwojowi branży. Stawiamy zarówno na merytorykę, jak również na budowanie relacji i przyjaźni w naszym środowisku, dlatego też po prelekcji zachęcamy do wzięcia udziału w części networkingowej.

AGENDA:
18:00-18:15 - otwarcie spotkania
18:15-19:15 - prelekcja Piotra Stryjaka
19:15-19:45 - open mic
19:45-21:00 - networking