WE ENGINEERS THINK OUTSIDE THE PIPE

Prelegent

19.04.2018r.
Innowacyjność w branży- monitoring dachów
- by Artiom Komardin
Błędy projektowe - czy da się ich uniknąć?
-by Marek Zapart


WeEngineers, Women in Technology (Poland) oraz Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych Oddział w Krakowie Zapraszają na BEZPŁATNY MEETUP!
Adres: Barka, ul. Podgórska 16
Kiedy: 19.04.2018r. g. 18:00-21:15
Na spotkaniu wystąpi dwóch prelegentów- Artiom Komardin oraz Marek Zapart.

Artiom Komardin, współzałożyciel Firmy Sense - SENSE Monitoring sp. z o.o. opowie nam o historii spółki, spełnianiu marzeń i o tym, że innowacyjność i dobre rozwiązania są zawsze w cenie. Na spotkaniu udowodnimy, że inżynieria środowiska jest dziedziną interdyscyplinarną oraz że sukces można osiągnąć tylko i wyłącznie przy współpracy z przedstawicielami różnych branż - od geodetów, konstruktorów po programistów. Dzięki temu jesteśmy w stanie opracować rozwiązania precyzyjne, bezpieczne i przyjazne w obsłudze dla niezwiązanego z branżą użytkownika.

Marek Zapart, wspólnik w firmie Zapart Projekt sp. j. projektant sieci wod-kan, opowie o najczęściej popełnianych błędach projektowych i postara się odpowiedzieć na pytanie, czy błędów można uniknąć.

Wydarzenie jest bezpłatne, utrzymane w luźnej, przyjacielskiej atmosferze. Dlatego też, przed prelekcją serdecznie zapraszamy do baru na piwo, wino, kawę, herbatę i coś słodkiego.
Spotkania WeEngineers mają charakter nieformalny, ale zawsze merytoryczny. Nieustannie inspirujemy się do działania i rozwijamy, chcemy wspólnie budować społeczność sprzyjającą rozwojowi branży. Stawiamy zarówno na merytorykę, jak również na budowanie relacji i przyjaźni w naszym środowisku, dlatego też po prelekcji zachęcamy do wzięcia udziału w części networkingowej.

AGENDA:
18:00-18:15 - otwarcie spotkania
18:15-18:45 - prelekcja Artioma Komardina
18:45-19:15 - prelekcja Marka Zaparta
19:15-19:30 - open mic
19:30-21:15 - networking