WE ENGINEERS THINK OUTSIDE THE PIPE

Prelegent

17.12.2018r.
Dress Code
Wizerunek inżyniera- Dress Code
Kod Dostępu do sukcesu
- by Iwona Kopacz


WeEngineers oraz Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych Oddział w Krakowie mają zaszczyt zaprosić na kolejny bezpłatny meetup p.t. "Wizerunek inżyniera- Dress Code Kod Dostępu do sukcesu"
Adres: Hevre, sala -1 ul. Meiselsa 18
Kiedy: 17.12.2018r. g. 18:00-21:15

Na spotkaniu wystąpi Iwona Kopacz, doradca wizerunku, terapeutka, coach, antropolog kultury, która wyjaśni, że sposób ubierania się może mieć charakter naturalny, praktyczny, klasyczny.
Ekstrawagancki pozwala być zauważonym.
Elegancki zapamiętanym.
Zapraszamy na prezentację z kreowania własnej marki poprzez stylowy wizerunek. Kluczem otwierającym dostęp dla każdego z uczestników będzie test temperamentu. Miarą sukcesu poszukiwanie swobody w wyrażaniu siebie, poprzez sposób ubierania się. Klamrą, spinającą te wartości, finezja w doborze garderoby do cech osobowości. Podsumowaniem, zbiór zasad i wzorców pozwalających szybciej podejmować decyzje przy sklepowych półkach. Tak, aby styl eksponował cechy charakteru, które budują w kontaktach biznesowych zaufanie, solidność, kreatywność i indywidualność.
Dobór garderoby może być przyjemnością a efekt firmową wizytówką.


!!!Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa na adres mailowy hello@weengineers.pl ‼!


Wydarzenie jest bezpłatne, utrzymane w luźnej, przyjacielskiej atmosferze. Dlatego też, przed prelekcją serdecznie zapraszamy do baru na piwo, wino, kawę, herbatę i coś słodkiego.


Spotkania WeEngineers mają charakter nieformalny, ale zawsze merytoryczny. Nieustannie inspirujemy się do działania i rozwijamy, chcemy wspólnie budować społeczność sprzyjającą rozwojowi branży. Stawiamy zarówno na merytorykę, jak również na budowanie relacji i przyjaźni w naszym środowisku, dlatego też po prelekcji zachęcamy do wzięcia udziału w części networkingowej.

AGENDA:
18:00-18:15 - otwarcie spotkania
18:15-19:15 - prelekcja i warsztaty z udziałem Iwony Kopacz
19:15-19:45 - open mic
19:45-21:00 - networking